Organizacja imprez

Nasza firma specjalizuje się w organizacji imprez o charakterze integracyjnym. Wystarczy przesłać do nas informację zawierającą termin planowanego wyjazdu, liczbę uczestników, ramowy program imprezy a my w ciągu 24 godzin dostarczymy Państwu pełną ofertę z kalkulacją kosztów.

Szczególnie polecamy naszą ofertę zimową obejmującą między innymi:

– szkolenie narciarskie i snowboardowe
– organizację zawodów narciarskich
– zabawy na śniegu na nartach i sankach
– jazdy na skuterach śnieżnych
– jazda po śniegu na quadach
– kuligi z pochodniami
a po imprezie miłe spotkanie przy ognisku, góralskiej muzyce, bajaniu starego górala no i oczywiście góralskiej herbatce!

Nauka jazdy na nartach i snowboardzie

dla grup zorganizowanych to świetny relaks po męczącym dniu na sali konferencyjnej. Dla zaawansowanych jazda sportowa na tyczkach. Możliwość organizacji zajęć dla grup!

Tyczki dla każdego

Zawody narciarskie z elektronicznym pomiarem czasu. Oferujemy kompleksową organizację zawodów od rezerwacji stoku i wyciągu, poprzez wypożyczenie sprzętu, losowanie numerów startowych, zamówienie medali, pucharów, dyplomów po uroczystą dekorację zwycięzców i imprezę integracyjna na zakończenie!

Zabawy na śniegu na nartach, na sankach

Znudziły Ci się narty na poważnie, chcesz się rozerwać, pożartować i powygłupiać na śniegu – przyłączymy się do Ciebie! A może masz ochotę przypomnieć sobie jak byłeś dzieckiem zjeżdżając z każdej możliwej górki na saneczkach – stworzymy ci do tego okazję!

Lokalizacja