Kadra

Andrzej Cieślar

Współwłaściciel szkoły, nauczyciel wychowania fizycznego, trener narciarstwa oraz kolarstwa górskiego, andrzejcieslar@skizy.pl


Joanna Pilch

Współwłaścicielka szkoły, na co dzień nauczycielka i wychowawczyni 16 dzieciaków joannapilch@skizy.pl


Leszek Pilch

Kierownik wyszkolenia, pasjonat narciarstwa w każdym wydaniu, do narciarstwa potrafi przekonać każdego!!! 5 miejsce – 46 Ogólnopolskich Zawodach Instruktorów  2005/2006 11 miejsce –  w eliminacjach SkiCross Cup Polish National Championship 2006 leszekpilch@skizy.pl


Henryk Cieślar

W lipcu 2009, po długiej walce z nowotworem, żywa legenda instruktorstwa w Wiśle przeszła do historii, gdzie wiecznie będzie trwała. ( ku pamięci naszego przyjaciela Heńka – SKIZY) Do 32 roku życia był czynnym zawodnikiem w narciarstwie. Na jego koncie znajdują się liczne sukcesy w Mistrzostwach Polski m.in. w biegach narciarskich, w narciarstwie alpejskim, w kolarstwie górskim. Heniek to także mistrz i wice-mistrz Polski ratowników GOPR w narciarstwie alpejskim. Członek Kadry Narodowej w Kombinacji Norweskiej w latach 60 –tych Współzałożyciel jednej z najmocniejszych w Polsce Sekcji Kolarstwa Górskiego w Wiśle i w Ustroniu. Przewodnik PTTK, gawędziarz, konferansjer na „Tygodniu Kultury Beskidzkiej” oraz innych imprezach sportowych, rozrywkowych i ludowych. Trener narciarstwa oraz wychowawca trzech najlepszych polskich trenerów w narciarstwie (Jan Szturc, Józef Michałek, Bronisław Cieślar).


Janusz Gomola

Instruktor PZN SiTN. Niezwykle ambitny i utalentowany narciarz, doskonały nauczyciel pełen spokoju i cierpliwości. Człowiek, na którego zawsze można liczyć.


Adam Pilch

Elektronik, student fizjoterapii, dobry narciarz i amator kolarstwa górskiego. Lubi wyzwania i sporty ekstremalne.


Stefan Dorocki

„Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
zostaną po nich buty i telefon głuchy” ks. Jan Twardowski
Na odejście przyjaciół, bliskich nie można się przygotować. Śmierć zawsze jest nie na miejscu i zawsze nie w porę – za szybko, nie w porę, za nagle! Niestety 27.04.2016r. odszedł od nas człowiek o wielkim sercu, wspaniały instruktor narciarski, przewodnik beskidzki – NASZ PRZYJACIEL STEFAN DOROCKI. Był z nami OD ZAWSZE. Odszedł i zostawił ból, który ukoić mogą tylko wspomnienia. Dziękujemy Ci Za wszystkie spędzone i poświęcone nam chwile. Odpoczywaj w pokoju.


Zbigniew Cieślar

Wszystkich chętnych nauczy jeździć na snowboardzie lub nartach.Jeśli ładnie poprosicie to nawet zaśpiewa, ponieważ jest solistą zespołu rockowego Jego życiową pasją są rajdy samochodowe.


Zdzisław Cieślar

Kuba Pilch

Tomek Pilch

Lokalizacja